Welkom op 2300 Pine Tree Road in Cutchogue, waar elke dag aanvoelt als een vakantie en er ruim plaats is voor gasten. (De vraagprijs geldt alleen voor april. ZIE HIERONDER VOOR BESCHIKBAARHEID EN TARIEVEN) De woning beschikt over een volledig omheind, verwarmd zoutwaterzwembad, een perfecte plek om te ontspannen. Meerdere eethoeken in de buitenlucht bieden ruim voldoende ruimte om gasten te ontvangen of te genieten van een rustige maaltijd onder de sterrenhemel. Voor sportliefhebbers beschikt het pand over een basketbal- en pickleballveld, goed voor eindeloos veel uren plezier. Er is veel extra ruimte en er is ook een Peloton en gewichten aanwezig! De vuurplaats is een gezellige plek voor avondbijeenkomsten, het delen van verhalen en het creëren van herinneringen. Binnen is het huis ruim en uitnodigend, met een speelkamer vol speelgoed en benodigdheden voor de kleintjes. De keuken is prachtig gerenoveerd en volledig uitgerust, klaar voor uw culinaire avonturen. Boven biedt de hoofdslaapkamer uitzicht op het water vanaf een afgeschermd balkon en een grote, uitnodigende en-suite badkamer. Op een steenworp afstand van het prachtige, zachtzandige strand van Nassau Point. De accommodatie beschikt ook over een buitendouche, kajaks, paddleboards en strandspullen voor uw gemak. (Southold Town Rental Permit #0435. Er geldt een minimumverblijf van 2 weken). Voor alle verblijven zijn schoonmaak en propaan voor de zwembadverwarming (indien van toepassing) extra. Beschikbare data: april: $ 6.000, mei: $ 8.000. 4 september - eind september (inclusief Labor Day): $ 11.000. 8 september - eind september (geen zwembad): $ 5.000. Juni, juli en augustus zijn al verhuurd.
Huurprijzen
Mei
US$ 8.000
September
US$ 11.000
3,000 Sq Ft
0.44 Privé-hectaren Partijgrootte
eengezinswoning
Ingebouwd 1988
MLS/Listing ID 421369
2 Verhalen