Geniet het hele jaar door van het beste leven met een fantastisch uitzicht op Sterling Harbor in het dorp Greenport. Beschikbaar voor jaarhuur voor $ 5000 per maand of voor de volledige periode van Memorial Day tot Labor Day voor $ 60.000. Bij jaarhuur zijn de energiekosten niet inbegrepen. De borg bedraagt 1 maand. Bij seizoensverhuur van Memorial Day tot Labor Day zijn de nutsvoorzieningen inbegrepen met een maximum. Er geldt een eindschoonmaakkosten van $ 350 om de borgsom aan het einde van de periode terug te krijgen. De borgsom voor het seizoen bedraagt 25% van de huurprijs. Alle potentiële huurders moeten een online aanvraag indienen. Een minimale kredietwaardigheid van 650 is vereist.
Huurtermijn
12 monthsBeschikbaar OP
5/8/20263,500 Sq Ft
0.26 Privé-hectaren Partijgrootte
eengezinswoning
Ingebouwd 1985
MLS/Listing ID 995735